Będzie to podsumowanie, a zarazem nowe otwarcie. Drugą połowę 2019 roku zaczynamy od odświeżenia szaty graficznej naszej strony internetowej oraz konsekwentnie, dostosowaniu całego brandu Webtiq Studio* do nowego wizerunku. O samym budowaniu marki oraz spójnego designu powstanie (niedługo!) osobny wpis. Dziś jednak nie o tym – ten post skupiamy na sobie.

 

Skąd ta zmiana? Rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój. Poszerzamy ofertę naszych usług oraz powiększa się nasz zespół. Zdecydowaliśmy, że każda z oferowanych przez nas usług podstawowych tj. Tworzenie stron internetowych, pozycjonowanie (SEO), prowadzenie kampanii w sieci marketingowej Google Ads, marketing w social media oraz projektowanie graficzne będzie miała osobną podstronę. Mamy nadzieję, że treści zawarte na poszczególnych podstronach odpowiedzą na Państwa pytania. A jeśli nie – zawsze można się z nami skontaktować. Dodatkowo, wychodzimy ze swoją ofertą nie tylko poza Jaworzno czy Śląsk ale także Polskę. Chcemy by strona Webtiq Studio pojawiała się w wyszukiwarce nie tylko wtedy gdy ktoś wpisze hasło strony internetowe Jaworzno ale także np. projektowanie stron Katowice i tak dalej.

 

Kim jesteśmy? Młodym i dynamicznym zespołem 😉 Fakt, że brzmi to jak przedostatnia linijka ogłoszenia o pracę ale.. Na szczęście tak to wygląda. Webtiq Studio to obecnie kilka osób na stałe oraz kilka, które wspomagają nas zadaniowo. Wspólnym mianownikiem dla każdego z nas jest pasja do tworzenia rzeczy ładnych, nowoczesnych i przykuwających oko.

 

Co robimy? Ano właśnie. Taki zespół trochę potrafi. Strony internetowe oparte o popularne systemy CMS (np. WordPress) oraz czysty HTML. Sklepy internetowe (WooCommerce, Shoper oraz inne) kampanie reklamowe i pozycjonowanie. Czyli – prowadzisz mały sklep z rękodziełem i chcesz dotrzeć do jak największej liczby klientów za pomocą internetu i social media? Tu właśnie do gry wchodzimy my. Tworzymy lub poprawiamy brand, przyjmujemy i wprowadzamy strategię reklamową i wspólnie liczymy Twoich nowych klientów. Robimy też dużo innych rzeczy, najprościej wejść na naszą stronę i sprawdzić samemu.

 

Jak się z nami skontaktować? Mail, telefon. Whatsapp, formularz kontaktowy. Mało? W takim razie zapraszamy do naszego biura, które znajduje się w Jaworznie na Rynku Głównym.

 

Jakie informacje znajdą się na naszym blogu firmowym? Będziemy pisać o aktualnych trendach w tworzeniu stron internetowych, reklamie z wykorzystaniem internetu, narzędziach które pomagają zdobywać i zatrzymywać klientów i wielu innych kwestiach związanych z “byciem” w sieci.

 

PS. A jeśli jesteście Państwo z Jaworzna, lub w Jaworznie prowadzicie działalność gospodarczą – przyznawać się od razu! Nabijamy rabat na końcowej fakturze.

*Webtiq wymawiamy łebtik. ŁEB + TIK. Nasz grafik już rysuje z tego rebus.

Leave a Reply