Co mogę zyskać dzięki profilom w mediach społecznościowych?

Z Facebooka korzysta już ponad 2.3 miliarda osób. To naprawdę dużo. Są tam osoby potencjalnie zainteresowane Twoimi produktami lub usługami. Tylko jeszcze nie wiedzą o Twojej firmie. Może warto ich zaangażować, nawiązać z nimi relację by w konsekwencji fani zostali Twoimi klientami?

Mamy na to pomysł. Niezależnie od branży w jakiej działasz, skutecznie poprowadzimy Twój fanpage tak, aby generował dla Ciebie zapytania ofertowe czyli tzw. leady.

Jak wygląda prowadzenia profilu social media?

W Webtiq Studio działamy kompleksowo. Nasz dedykowany pracownik, zajmujacy się obsługą działań prowadzonych na Facebooku założy dla Ciebie firmowy profil, następnie wypełni go treściami oraz grafikami. Tak przygotowany profil będzie stanowił punkt wyjścia dla dalszych działań. W dużym skrócie – będziemy regularnie dostarczać wartościowy kontent.

Nasz grafik zadba o to by na Twoim profilu było ciekawie i kolorowo – stworzymy dla Ciebie dedykowane grafiki. Będzie angażować oraz zbierać nowych fanów – także poprzez konkursy. Wszelkie pytania które pojawią się na Twoim profilu – nie zostaną bez odpowiedzi. Na bieżąco będziemy odpowiadać, dyskutować i komentować posty Twoich fanów.

Jeśli to Cię nie przekonuje, zobacz co jeszcze gwarantujemy w ramach prowadzenie profilu na Facebooku:

01. Działania, które prowadzimy na Twoim profilu nie są prowadzone „na wariata” – wręcz przeciwnie. Wszystko co robimy oparte jest na strategii działania, która przyjmujemy na początku naszej współpracy. Analizujemy cele, Twoją markę oraz konkurencję, jak też kilka innych czynników – po to byśmy wspólnie znali kierunek w jakim zmierzamy.

 

02. Indywidualne treści oraz grafiki. Zarówno warstwa tekstowa jak i graficzna jest przygotowywana w Webtiq Studio dla każdego klienta z osobna. Dbamy o to by każdy profil miał indywidualny charakter, zgodny z przyjętą strategią. Kopiowaniu treści mówimy stanowcze nie.

 

03. Regularne raporty. Tyczy się to właściwie każdej prowadzonej przez nas usługi o charakterze cyklicznym. Po zakończonym miesiącu (co do zasady, czasami częściej), wysyłamy szczegółowy raport z tego co zostało przez nas zrobione. Zasadą jest też kontakt telefoniczny – dobrze jest wiedzieć jak Ty jako klient odbierasz kampanię, czy masz jakieś sugestie, co powinniśmy zmienić? Stawiamy na regularny i bieżący kontakt – zyskujemy na tym wspólnie.

 

Na zarządzanych profilach prowadzimy też kampanie Facebook Ads – czyli korzystamy z systemu reklamowego Facebooka, by promować określone treści. Szczegółu budżetu oraz sposobu prowadzenia reklam znajdują się również w przyjętej strategii działania. Jeżeli Twoim miejscem promocji jest Instagram – żaden problem, będziemy nim zarządzać, dla Ciebie zostawiając czas na zapoznanie się z nowymi zamówieniami.

 

A teraz polub nasz fanpage, i bądź na bieżąco z naszymi realizacjami i ofertą. Jeśli masz jakieś pytania i wolisz kontakt w bardziej tradycyjny sposób, śmiało pisz na kontakt@webtiq.pl.

Zamów bezpłatną wycenę prowadzenie Twojego profilu social media i odkryj siłę mediów społecznościowych.

Kontakt