Masz stronę internetową oraz świetny produkt lub usługę, a mimo to klienci do Ciebie nie trafiają?

W takim razie warto pomyśleć o promocji swojej strony w internecie, tak aby docierała do jak największej liczby klientów. Usługa pozycjonowania (SEO ang. Search Engine Optimization) jest jednym z rozwiązań jakie można wdrożyć by poprawić widoczność swojej strony internetowej.

Czym jest usługa pozycjonowania / SEO?

Upraszczając. Po wpisaniu w wyszukiwarce hasła jakie nas interesuje np. Fryzjer Jaworzno, pojawi się nam przed oczami kilkanaście wyników. Pierwsze trzy, cztery linki to reklamy Google Ads, natomiast poniżej pojawiają się wyniki, które są odpowiednio wypozycjonowane. Realizując usługę pozycjonowania celujemy w to aby Państwa strona internetowa znalazła się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania.

Dlaczego warto skorzystać z usługi pozycjonowania / SEO?

01. Siła internetu.

Praktycznie każdy z nas codziennie szuka czegoś lub kogoś w internecie. Dzięki odpowiednio wypozycjonowanej stronie, możemy sprawić by była to właśnie nasza strona.

02. Stały efekt.

Odpowiednio wypromowane strony internetowe i treści widoczne są w internecie przez długi czas. Nawet wtedy gdy czasowo zaprzestaniemy pozycjonować naszą stronę. 

03. Nieduży koszt.

Pozycjonowanie stron internetowych w Webtiq Studio na frazy lokalne, takie jak stolarz Jaworzno lub magiel Mysłowice to koszt już od złotówki dziennie.

Dlaczego warto wybrać Webtiq Studio jako partnera w realizacji usługi pozycjonowania / SEO dla swojej firmy?

Pozycjonujemy kilkadziesiąt stron internetowych na setki haseł. Sami także z powodzeniem tworzymy strony internetowe, więc wiemy jakie zmiany należy wprowadzić na stronie www przed rozpoczęciem właściwego pozycjonowania. Dobieramy strategię pozycjonowania w oparciu o budżet oraz cele. Uczciwie informujemy, jeśli czegoś się nie da zrobić (w założonym budżecie) nawet gdyby miało się to wiązać dla nas z utratą zlecenia. Nikt nie lubi “gruszek na wierzbie”.

Jeśli zajdzie konieczność wdrożenia na Twojej stronie internetowej poprawek – robimy to w ramach umowy, bez dodatkowego wynagrodzenia. Mamy także w zespole doświadczonego copywritera, które w razie potrzeby poprawi lub napisze brakujące teksty.

Podoba mi się to! Jak zacząć?

Skontaktuj się z nami. Spotkamy się w naszym biurze, na mieście lub w Państwa firmie. Chętnie dowiemy się czegoś więcej o Państwa firmie lub produkcie, konkurencji oraz rynku na jakim działacie i do kogo jest skierowany dany produkt lub usługa. Im więcej informacji otrzymamy – tym lepiej. Ustalimy na jakie hasła ma być realizowana usługa, czy będą to działania lokalne – pozycjonowanie Jaworzno czy o szerszym zasięgu. Sprawdzimy też stronę internetową oraz zapytamy o dotychczas prowadzone działania – czy strona była już pozycjonowana, jeśli tak to czy samemu czy przez profesjonalną agencję interaktywną. Zweryfikujemy też poziom optymalizacji strony internetowej czyli mówiąc prosto – zobaczymy co trzeba zmienić lub poprawić na stronie www przed rozpoczęciem pozycjonowania.


Wszystko jasne? No to
działamy

Zamów bezpłatną wycenę usługi pozycjonowania i dowiedz się jak znaleźć się na pierwszej stronie wyszukiwarki.

Kontakt