⅓ firm w Polsce nie ma strony internetowej – nie bądź jak Oni i daj się poznać klientom.

Strona internetowa to właściwie punkt wyjścia dla większości działań prowadzonych przez firmę w XXI wieku. Z internetu korzysta prawie każdy z nas i to w internecie wyszukujemy interesujące nas produkty i usługi. Stronę internetową po prostu trzeba mieć. I to nie taką która pamięta lata 90 ubiegłego wieku. Strona www powinna być użyteczna, “wpadać w oko”, budować wizerunek marki i odpowiadać na najważniejsze pytania klienta.

Tak się szczęśliwie składa, że w Webtiq Studio tworzymy takie właśnie nowoczesne strony internetowe.

 

Zależnie od preferencji klienta, tworzymy strony www oparte o popularne systemy CMS (jak WordPress) lub bez niego. Tworzymy strony wizytówki, których zadaniem jest szybkie przedstawienie firmy, blogi, sklepy internetowe, rozbudowane strony – serwisy informacyjne, kreujemy to co potrzebne jest klientowi, by dalej mógł rozwijać swój biznes.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

01. Strona www umożliwia dotarcie do ogromnej ilości klientów.

02. Strona internetowa pracuje za Nas 24 godziny na dobę, każdego dnia.

03. Profesjonalna strona internetowa buduje zaufanie do Twojej marki.

04. Nowoczesna strona internetowa otwiera wiele możliwości marketingowych.

05. Strona www to dodatkowe możliwości sprzedażowe dla Naszej firmy.

Dlaczego warto stworzyć stronę internetową z Webtiq Studio?

01. Śledzimy i wdrażamy aktualne trendy. Masz pewność, że przygotowana przez nas strona internetowa będzie przykuwać uwagę.

 

02. Oprócz tworzenia stron internetowych, świadczymy także m.in usługi z zakresu pozycjonowanie i SEO. Dlatego stworzone przez nas strony internetowe są odpowiednio zoptymalizowane i przygotowanie do promocji w internecie. 

 

03. Łączymy jakość z przystępnymi cenami. Wspólnie wybieramy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Nie najdroższe, tylko najlepsze. Jeśli prowadzisz małą firmę i potrzebujesz tylko strony wizytówki, to dokładnie taką stronę dla Ciebie stworzymy. Może okazać się, że pozostały budżet lepiej będzie spożytkować na reklamę i promocję w internecie, zamiast wydawać wszystko na stronę internetową.

Jak wygląda współpraca z Webtiq Studio?

Spotykamy się lub jeśli dzielą nas setki kilometrów (tworzymy strony internetowe nie tylko dla firm z Jaworzna) korzystamy z nowoczesnych form komunikacji. W każdym przypadku wypełniamy wspólnie brief, który pozwoli poznać nam Państwa preferencje odnośnie przyszłej strony internetowej. Pytamy o markę, opis branży, konkurencję, strony internetowe jakie się Państwu podobają czy kolorystykę jaką chcieliby Państwo zastosować. 

 

Ustalamy kto odpowiada za dostarczenie treści oraz grafik i zdjęć. Przygotowanie tych materiałów może być po Państwa stronie, ale może też zostać powierzone nam. Zadania te zostaną przekazane do copywritera oraz grafika, którzy zagwarantują profesjonalne przygotowanie wskazanych materiałów tekstowych i graficznych.

 

Analizujemy brief i przedstawiamy propozycję cenową. Jeśli chodzi o przedstawienie wyceny, preferujemy model w którym otrzymują Państwo wycenę całościową tj. Bez ukrytych dopłat, kruczków, gwiazdek i małych liter. Państwo wiecie za co płacicie, a my mamy komfort przygotowanie strony wraz z niezbędnymi funkcjonalnościami.

 

Po akceptacji przystępujemy do działania. W ustalonym terminie prezentujemy projekt strony www i czekamy na ewentualne poprawki. Wdrażamy je, uzupełniając jednocześnie stronę o brakujące treści oraz materiały graficzne. Sprawdzamy. Państwo sprawdzacie. Jeśli wszystko jest tak jak być powinno – uruchamiamy stronę internetową na wskazanej domenie.

Bardzo rzadko (ale niestety tak też się zdarza), współpraca z Webtiq Studio w tym momencie dobiega końca. Co do zasady jednak – stworzenie strony internetowej jest dopiero początkiem długiej i owocnej relacji w której prowadząc szeroko zakrojone działania promocyjne i reklamowe – zdobywamy dla Państwa klientów.

 

Pytania? Chętnie na wszystkie odpowiemy

Zamów bezpłatną wycenę nowoczesnej strony internetowej i zobacz co możemy dla Ciebie wykonać.

Kontakt