Twoja firma na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google?

Załatwione. Opracujemy i wdrożymy całościową kampanię w sieci reklamowej Google Ads (kiedyś AdWords), dzięki której zdobędziesz wielu nowych klientów.

Czym jest Google Ads?

Google Ads to licytacyjny system reklamowy, który pozwala firmom na wyświetlanie linków/odnośników do swojej strony internetowej w wyszukiwarce Google. Google biorąc pod uwagę jakość strony internetowej oraz stawkę jaką jesteśmy w stanie zapłacić (jest to tzw. CPC – ang. cost per click; koszt kliknięcia) odpowiednio „ustawia” link do danej strony internetowej. Co do zasady, wyższy wynik jakości strony internetowej oraz wysoki CPC pozwalają na zajęcie pierwszego miejsca w wyszukiwarce.

Dlaczego warto skorzystać z reklam Google Ads?

01. Natychmiastowa skuteczność.

Zdobywasz ruch na stronie www oraz nowych klientów od razu po uruchomieniu kampanii reklamowej.

02. Elastyczność.

Możliwość dynamicznego zarządzania reklamą i dostosowania jej pod konkretne wydarzenia.

03. Analiza.

Dostęp do zaawansowanych statystyk, które na bieżąco umożliwiają poprawę skuteczności wyświetlanych reklam.

04. Dopasowanie.

Wybór najlepszego dla Ciebie medium, w którym będą wyświetlane Twoje reklamy (Google, YouTube, Gmail).

05. Ścisła kontrola.

Chcesz by reklama wyświetlała się np. w promieniu 20 kilometrów od Twojej firmy? W Google Ads to możliwe.

Dlaczego warto wybrać Webtiq Studio jako partnera w realizacji kampanii Ads?

Prowadzimy kilkadziesiąt aktywnych kampanii w wielu branżach. Każda kampania, którą zarządzamy jest traktowana z należytą starannością, niezależnie od tego, czy jest to mała rodzinna firma z Jaworzna czy też duży sklep odzieżowy sprzedający asortyment na całą Polskę. Wszystkie nasze działania prowadzone są ręcznie, tak by mieć maksymalną kontrolę nad prowadzoną reklamą Google Ads.

Nieustannie monitorujemy ruch na Twojej stronie internetowej i na bieżąco wprowadzamy potrzebne zmiany. Po zakończeniu każdego miesiąca, sporządzamy szczegółowy raport z przeprowadzanych działań. Wszystkie osoby w zespole Webtiq Studio odpowiedzialne za prowadzenie kampanii Google Ads mają odpowiednie certyfikaty, uzyskane od Google.

Nie wiążemy się długimi umowami. Wolimy gdy to rezultaty naszych działań świadczą o dobrze wykonanej pracy i przekonują klientów, że warto korzystać z naszych usług.

Chcę kampanię Ads dla swojej firmy, od czego zacząć?

Skontaktuj się z nami. Zależnie od preferowanej opcji kontaktu nasz dedykowany opiekun klienta spotka się z Tobą lub wyśle brief na adres email. W dużym skrócie, będziemy chcieli dowiedzieć się co nieco o Twojej firmie, branży, konkurencji, sprawdzimy także, czy masz stronę internetową. Jeśli zajdzie potrzeba wdrożenia pewnych zmian na stronie www – które wspomogą działanie kampanii Ads – otrzymasz od nas precyzyjne wytyczne.

Wygląda to pięknie, ale w takim razie ile taka kampania kosztuje? Nie tak dużo. Prowadzimy efektywne kampanie reklamowe z budżetem dziennym na poziomie 20 złotych. Dodatkowo gwarantujemy, że raz umówiona kwota naszego wynagrodzenia będzie wiążąca aż do końca naszej współpracy. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zamów bezpłatną wycenę Twojej kampanii Google Ads i dowiedz się jak szybko zdobyć nowych klientów.

Kontakt