Czym jest identyfikacja wizualna?

Inaczej zwana brandingiem, CI, Corporate Identity, Key Visual, co brzmi już znacznie groźniej. Nasza definicja identyfikacji wizualnej jest trochę prostsza. Jeśli spojrzysz na poszczególne elementy graficzne, materiały reklamowe, stronę internetową i logo i stwierdzisz: wow to naprawdę fajnie wygląda i pasuje do siebie, to znaczy, że dana firma przyjęła i wdrożyła u siebie określony model identyfikacji wizualnej.

W Webtiq Studio, robimy właśnie tak, by wszystko do siebie pasowało i staramy się przekonywać do takiego podejścia naszych klientów.

Czy to dla każdego?

Identyfikacja wizualna może być przyjęta w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości. Za każdym razem, świadczy o profesjonalizmie firmy, a klientowi pozwala na kojarzenie Twojej marki po jednym tylko jej elemencie, często zobaczonym gdzieś przypadkiem. Lepsza rozpoznawalność marki to z reguły więcej klientów i zapytań ofertowych. Stąd już prosta droga do większej liczby zamówień i zakupów. Spójna identyfikacja wizualna pozwala także wyróżnić się na tle konkurencji, co także jest nie do przecenienia.

Jakie elementy identyfikacji wizualnej zaprojektujemy dla Ciebie w Webtiq Studio?

Właściwie wszystkie i dowolne. Do najczęściej wykonywanych przez nas należą:

  • Projekt logo (logotypu)

  • Wizytówki

  • Projekt teczki firmowej

  • Papier firmowy

  • Ulotki

  • Kalendarze

  • Banery reklamowe

  • Drobne materiały biurowe jak długopisy czy notesy

Uzupełnieniem, przyjętego wizerunku firmy będzie nowoczesna strona internetowa, którą także możemy dla Ciebie wykonać

Jako, że w Webtiq Studio jedną z nadrzędnym zasad jest kompleksowość usług, nie musicie Państwo martwić się drukiem poszczególnych materiałów reklamowych. W razie potrzeby i chęci klienta przygotujemy konkurencyjną ofertę na druk wizytówek, teczek firmowych oraz innych zaprojektowanych elementów identyfikacji wizualnej.

Niezależnie czy dopiero zaczynacie Państwo prowadzenie działalności gospodarczej czy też chcecie odświeżyć wizerunek prowadzonej firmy – zachęcamy do kontaktu. Ktoś z naszego zespołu, kto zna się na rzeczy, przygotuje rekomendacje działań dostosowane do Państwa firmy.

Wymyślamy też hasła reklamowe i motta. Mamy całkiem utalentowaną copywriterkę dla której wszelkiego rodzaju słowo pisane to “bułka z masłem”. Dostarczone przez nas treści będą “truskawką na torcie” i uzupełnieniem pracy wykonanej przez grafików nad Państwa identyfikacją wizualną.

Zamów bezpłatną wycenę identyfikacji wizualnej dla Twojej firmy i dowiedz się jak szybko zdobyć nowych klientów.

Kontakt